Zabieg Niophlex - recenzja

Informacje o zabiegu: NOWA USŁUGA NIOPHLEX w salonie fryzjerskim "Aldona" i "Natalii" w Rybniku

Informacje o zabiegu: NOWA USŁUGA NIOPHLEX Odbudowa zniszczonych włosów oraz wygładzenie. Nadaje włosom witalności i mega połysku, nawet zniszczony włos wygląda bardzo zdrowo po usłudze NIOPHLEX
 
Niophlex to 3- etapowy system zaprojektowany do zabezpieczenia włosów przed zniszczeniem i ich kompleksowego wzmocnienia oraz odbudowy. Zatwierdzony i certyfikowany przez SYSTEM GRØN SALON (GREEN SALON)
Zabiegi chemiczne większości profesjonalnych marek są bardzo ochronne. Jednak ostatecznie nie ma znaczenia, jak przyjazne są one dla włosów - ponieważ zawsze pozostaną one procesami chemicznymi. Oznacza to, że mogą one pozostawić włos otwarty i suchy. Co prowadzi do jego uszkodzenia i efekcie zniszczenia.
Ale ten problem mamy już z głowy! Poprzez połączenie rewolucyjnego systemu Niophlex z tradycyjnymi zabiegami koloryzacji i zabiegami rozjaśniającymi, zapobiegamy uszkodzeniom włosa jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu. Tworzone są nowe wiązania, wzrasta elastyczność i siła włosa. Tym samym poprawiamy ogólną, jakość włosów.
 
Przeznaczenie (dla kogo): dla osób , które mają suche, zniszczone, puszące się.
 
Cena: 50 zł

Czas trwania: około 30 min
 
Dostępność:  salony-expert
 
Moja opinia: Zabieg ma na celu domknięcie i wygładzenie łusek włosowych. Zabieg trwa dosyć krótko, bo zaledwie 25-30 minut. Po zabiegu włosy są zdecydowanie bardziej lśniące, gładkie, dociążone. Nie puszą się i są bardziej miękkie w dotyku. Rożnicę widać również po umyciu włosów. Włosy nadal zachowują swój połysk i nie puszą się, jak przed zabiegiem. W porównaniu do keratynowego prostowania zabieg jest tańszy, trwa zdecydowanie krócej a włosy mają przyjemny zapach. Po zabiegu włosy łatwiej się rozczesują, są gładkie i łatwiejsze do zdyscyplinowania.

Zabieg został wykonany w Salonie Natalii, gdzie miałam przyjemność być po raz pierwszy. Salon jest bardzo ładnie urządzony. Panie pracujące w salonie są bardzo miłe, znają się na swojej pracy. Można było się tam odprężyć i zrelaksować. Panuje tam bardzo miła atmosfera. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzę ten salon:)
Plusy:
+ cena,
+ czas wykonania,
+ działanie,

Minusy:

- brak

 

Ocena:6/6

Czy zdecyduję się ponownie: tak