NIOPHLEX - czas na mocniejsze zdrowsze włosy !

WPROWADZAMY NOWĄ USŁUGĘ NIOPHLEX Odbudowa zniszczonych włosów oraz wygładzenie. Nadaje włosom witalności i mega połysku, nawet zniszczony włos wygląda bardzo zdrowo po usłudze NIOPHLEX

Niophlex to 3- etapowy system zaprojektowany do zabezpieczenia włosów przed zniszczeniem i ich kompleksowego wzmocnienia oraz odbudowy. Zatwierdzony i certyfikowany przez SYSTEM GRØN SALON (GREEN SALON)

Zabiegi chemiczne większości profesjonalnych marek są bardzo ochronne. Jednak ostatecznie nie ma znaczenia, jak przyjazne są one dla włosów - ponieważ zawsze pozostaną one procesami chemicznymi. Oznacza to, że mogą one pozostawić włos otwarty i suchy. Co prowadzi do jego uszkodzenia i efekcie zniszczenia.

Ale ten problem mamy już z głowy! Poprzez połączenie rewolucyjnego systemu Niophlex z tradycyjnymi zabiegami koloryzacji i zabiegami rozjaśniającymi, zapobiegamy uszkodzeniom włosa jeszcze przed rozpoczęciem zabiegu. Tworzone są nowe wiązania, wzrasta elastyczność i siła włosa. Tym samym poprawiamy ogólną, jakość włosów.